خدمات ما 

شرکت مهندسی برق آوران در بخش ارایه خدمات مهندسی و اجرایی طی بیش از 4 دهه فعالیت خویش توانسته است با ایجاد اثر مثبت در حافظه مشتریان و کارفرمایان خویش در تمامی پروژه ها موفق به جلب رضایت ایشان گردد .

شرکت مهندسی برق آوران با اجرای بخشنامه ی جدید سازمان برنامه و بودجه کشور در ارزیابی و تعیین صلاحیت شرکت های پیمانکاری ، موفق به کسب رتبه 3 در رشته تاسیسات ، رتبه 5 در رشته نیرو و رتبه 5 در رشته ابنیه گردید که انتظار می رود در ارزیابی ها مجدد با افزایش رشته های فعالیت و ارتقا رتبه همراه باشد.

خدمات ما چگونه ارائه می شود؟

ما متعهد به  استفاده از تمامی ظرفیت های علمی و مهندسی این مرز و بوم در ارئه راه حل هایی هوشمندانه برای انجام هر پروژه می باشیم و در این مسیر با یاری از خداوند متعال با استفاده از نرم افزار و سخت افزار مناسب ، در اجرای دقیق پروژه به  کمال خواهیم رسید.

استفاده از نرم افزار های CMS  برای مدیریت قرارداد ها ، نرم افزار های PPC برای کنترل پروژه  ، پیاده سازی روش های کنترل و مدیریت پروژه بر طبق PM ، مدیریت منابع و حفاظت محیط زیست و تضمین سلامت نیروی انسانی طبق بروزترین دستورالعمل های HSE ، از نمونه فرآیندهای ما در انجام پروژه ها می باشد.


مدل سازی 7 بعدی اطلاعات ساختمان