z003

خدمات ما

e3.jpg

خدمات ما

بهــره منـــدی از نیرو های متخصص و کارآمد و با تکیه بر کارنامه ارزشمنــــد

شرکت مهندسی برق آوران در بخش ارایه خدمات مهندسی و اجرایی طی بیش از3 دهه فعالیت خویش توانسته با ایجاد اثر مثبت در حافظه مشتریان و کارفرمایان خویش در تمامی پروژه ها موفق به جلب رضایت آنان گردد.

شرکت مهندسی برق آوران با اجرای بخشنامه جدید سازمان برنامه و بودجه کشور در ارزیابی و تعیین صلاحیت شرکت های پیمانکاری ، موفق به کســــب رتبه 3 در رشــــته تاسیسات، رتبه 5 در رشته نیـــرو و رتبه 5 در رشـــته ابنیه گردید که انتظار می رود در ارزیابی ها مجدد با افزایش زمینه فعالیت و ارتقا رتبه همراه باشد. از میان پروژه های انجام شده توسط شرکت مهندسی برق آوران در سراسر ایران عزیزمی توان به برق رسانی فشار قوی فرودگاه یزد، ساخت سردخانه های مجتمع فرودگاه مهرآباد، تاسیسات برق و مکانیک پست مکانیزه شیراز، مراکز آموزشـی فـنی و حرفه ای، سالن ورزشـــــی شهـرکـرد، کشتی سازی بندر عباس، تاسیسات برق مکانیک و ابنیه ندامتگاه تهران بزرگ، تاسیسات برقی شبستان های مصلی امام خمینی (ره)، اتوماسیون تصفیه خانه آب مسجد سلیمان و... نام برد.

ما متعهد به استفاده از تمامی ظرفیت های علـمــــی و مهنـــدســـی این مــرز و بـــــوم در ارائـــه راه حـــل هایی هوشمندانه برای انجام هر پروژه می باشیم و در این مسیر با یاری از خداوند متعال با استفاده از نرم افزار و سخت افزار مناســـب، در اجرای دقیق پــــروژه به کمـــال خواهیم رسید.استفاده از نرم افزار های منطبق بر PMBOK برای مدیریت پروژه، پیاده سازی روش های کنترل، مدیریت منابع و محیط زیست و تضمین سلامت نیروی انسانی طبق بروزترین دستورالعمل های HSE، از نمونــه فرآینـــــــدهای ما در انجـــــام پـــروژه ها می باشد.

 

سود پرک

BIM By BEC

اگرچه معماران و مهندسین طراح، بهره برندگان اصلی BIM شناخته می‌شوند، باید اذعان داشت صنعت ساختمان‌سازی نیز، در این زمینه بسیار ذی‌نفع می‌باشد. BIM به پیمانکاران یک فرصت خارق‌العاده می‌دهد تا قبل ازشروع به شکافتن زمین پروژه، روش‌های اجرا و وسایل موردنیاز خود را برنامه‌ریزی کنند. کل تیم اجرایی شامل پیمانکار اصلی، پیمانکاران جزء و سازندگان می‌توانند در کنار هم با استفاده از امکانات شبیه‌سازی مجازی فرایند ساخت، به تمرین توالی اجرا، تعیین محل‌های داربست‌ها، بالابرها و مدیریت سایت پروژه و… بپردازند و اثرات تصمیمات خود را قبل از شروع اجرا ارزیابی کنند.

علاوه بر آن به سبب وجود مفهوم Information در BIM، مدل ساخته شده، قابل توسعه در ورای ویژگی‌های سه بعدی، که معماران از آن‌ها به عنوان ابزاری جهت تبادل تصمیمات طراحی خود به دیگران استفاده می‌کنند، خواهد بود. به عبارتی ما می‌توانیم کل پروژه را در این مدل مشاهده کنیم. مفهوم Information به ما اجازه اضافه کردن دو بعد دیگر، علاوه بر سه بعد مسافت، را به مدل می‌دهد. بعد چهارم زمان و بعد پنجم هزینه می‌باشد. مفهوم موضوع اخیر، این است که مدیر ساخت می‌تواند برنامه زمان‌بندی CPM و اطلاعات تخمین هزینه پروژه را با مدل BIM مرتبط کند. در نتیجه، ارائه برنامه زمان‌بندی و تخمین هزینه، در حین توسعه طراحی و در هر لحظه زمانی مورد نظر، امکان‌پذیر خواهد بود.

به کمک BIM یک پیمانکار قادر است فعالیت‌های کاری پروژه را بهتر هماهنگ کند، که نتیجه آن یک محیط کاری ایمن، با کمترین اشتباه، دوباره کاری و ضایعات و کسب بیشترین سود و کمترین هزینه خواهد بود. مزایای استفاده از BIM برای پیمانکاران آنقدر زیاد است که خیلی از آن‌ها حاضر خواهند بود، حتی در صورت استفاده طراحان از نقشه‌های دو بعدی CAD، آن‌ها را با هزینه خودشان به BIM تبدیل کنند. هزینه این کار با فرض مهیا بودن نرم‌افزار و اپراتور آموزش دیده، بین ۰٫۱ تا ۰٫۵ درصد قیمت پروژه خواهد بود. حتی اگر طراح، در ابتدای پروژه یک مدل BIM به پیمانکار تحویل دهد، باز هم توجیه خواهد داشت که پیمانکار یک نسخه مجزا از مدل، برای خود درست کند. علت، این است که مدل تهیه شده توسط طراح، بیشتر روی فرایند طراحی تکیه دارد، در صورتی که پیمانکار، نیازمند مدل اجرایی با تأکید بر فرایند ساخت می‌باشد.

 بر اساس مطالب ذکر شده اخیر، کاربردهای BIM در مدیریت ساخت در بخش‌های زیر خواهد بود:

- تجسم طرح
- تجزیه و تحلیل ساختمان
- مرور مراحل ساخت وکمک به طراحی
- برنامه‌ریزی تجهیز کارگاه
- برنامه زمان‌بندی و توالی عملیات ساخت
- تخمین هزینه ساخت
- یکپارچه‌سازی اطلاعات پیمانکاران جزء و تأمین کنندگان مصالح
- هماهنگی بین سیستم‌ها
- پیاده‌سازی طرح و عملیات کارگاهی
- پیش ساختگی
- بهره‌برداری و نگهداری

سود پرک

مشاوره فنی با کارشناسان ما رایگان است ، امتحان کنید

iiso2.png
iiso4.png
iiso1.png
iiso3.png

برق آوران

شرکت مهنــدسی برق آوران با بهــره منـــدی از نیرو های متخصص و کارآمد و با تکیه بر کارنامه ارزشمنــــد خود، بیش از 35 سال است که در پروژه های صنعتی و عمرانی به عنوان پیمانکار تاسیسات مکانیکی و الکتریکی، ابنیه و نیرو مشغول به خدمت رسانی در جهت آبادانی و توسعه کشور می باشد....

دفترمرکزی

دفترمرکزی: تهــران، خیابان پاسداران، خیابان نگارستان هفتـــم، پلاک 1/10

تلفن: 22849565  |   22849908-021

فکس: 22847750-021

 + اطلاعات بیشتر

کارخانه

کارخانه: شهــریار، شـهــرک صنعتـــی صفــادشــت، سلمــــیان، پـــلاک 13

تلفن: 73-65432072-021

ایمیل: info@ barghavaranco.ir

 + اطلاعات بیشتر

qrr